رفع تصرف از ۲۰ هزار هکتار زمین‌ به ارزش۴۰ هزار میلیارد تومان در استان بوشهر

شناسه خبر: 41286 سرویس: اخبار استان بوشهر

مند: مدیرکل اطلاعات استان بوشهر گفت: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج)  ۲۰ هزار هکتار از اراضی تصرفی به ارزش ۴۰ هزار میلیارد تومان در استان بوشهر رفع تصرف گردید.

صداقت در نشست شورای اداری استان بوشهر با حضور وزیر اطلاعات  با بیان اینکه استان بوشهر از امنیت پایداری برخوردار است اظهار داشت: با تعامل و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی، نیروهای مسلح، انتظامی و مردم ولایت‌مدار، استان بوشهر از امنیت پایداری برخوردار است.

وی نقش مردم همیشه در صحنه استان بوشهر در ارتقاء امنیت بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و افزود: با تعامل و همکاری امام جمعه، استاندار، مدیران دستگاه‌های اجرایی و مردم وضعیت امنیتی و احساس امنیت در استان بوشهر بسیار مطلوب است.

مدیرکل اطلاعات استان بوشهر با اشاره به اینکه آرامش و امنیت مطلوبی در استان بوشهر حاکم است افزود: استان بوشهر یکی از گذرگاه‌های مواد مخدر است که سربازان گمنام امام زمان(عج) تلاش شبانه‌روزی برای برخورد قاطع با قاچاقچیان انجام می‌دهند.

صداقت از کشف بیش از ۵٫۲ تن مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و خاطر نشان کرد: با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) با متلاشی شدن ۱۴ باند قاچاقچی بیش از ۵ تن و ۲۴۲ کیلوگرم مواد مخدر در استان بوشهر کشف شد.

وی با بیان اینکه در راستای شعال امسال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل فعالیت‌های گسترده‌ای شده است خاطر نشان کرد: در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و اجرای سیاست‌های دولت طرح‌ها و ماموریت‌های گسترده‌ای در استان بوشهر اجرا شده است.

مدیرکل اطلاعات استان بوشهر با اشاره به برخورد با پدیده زمین‌خواری در استان بوشهر بیان کرد: در اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای مقابله با پدیده زمین‌خواری با تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) بیش از ۲۰ هزار هکتار از زمین‌های تصرفی به ویژه اراضی دولتی با همکاری دستگاه‌های ذیربط از دست زمین‌خواران در استان بوشهر خارج شد.

صداقت ارزش زمین‌های خارج شده از دست زمین‌خواران را بیش از ۴۰ هزار میلیارد تومان دانست و تصریح کرد: اداره کل اطلاعات استان بوشهر در بخش نرم افزاری و سخت افزاری در برخورد قاطع با زمین‌خواران مقام‌های دوم و سوم کشور را  از آن خود کرد.

وی با اشاره به کارکرد در زمینه فرار مالیاتی گفت: در ۱۱ ماهه امسال با تلاش اداره کل اطلاعات استان بوشهر مودیانی که معادل ۷۰۷ میلیارد تومان مالیات پرداخت نکرده بودند شناسایی و این مبلغ به درآمدهای استان بوشهر افزوده شد.

مدیرکل اطلاعات استان بوشهر اجرای طرح‌های مقابله با تهدیدات نرم را مورد اشاره قرار داد و گزارشی در این حوزه ارائه کرد.

صداقت رونمایی از ۲ جلد کتاب انقلاب اسلامی با استناد به مدارک ساواک از دیگر برنامه‌های اداره کل اطلاعات استان بوشهر دانست و افزود: این دو جلد با تلاش شش ساله در بهمن ماه امسال مورد رونمایی قرار گرفت.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات