سکینه الماسی خبر داد:

پیگیری برای تامین ۶۰۰ میلیارد تومان از وزارت نفت برای حوزه جنوب استان

شناسه خبر: 41372 سرویس: اخبار مهم

مند: نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی گفت: همچنان با جدیت پیگیر پرونده پروژه‌های درخواستی‌ام از وزارت نفت برای حوزه انتخابیه هستم و به نتایج بسیار خوبی دست یافته‌ام.

سکینه الماسی اظهار داشت: از ابتدای مسئولیت نمایندگی جنوب استان در مجلس، مجموعه اولویت‌های حوزه انتخابیه را در هفت سرفصل تدوین کردیم و تمام توانم را برای تامین اعتبار این پروژه‌ها از محل بودجه‌های ملی گذاشته‌ام.

الماسی با بیان اینکه یک پکیج از نیازمندی‌های منطقه با اعتبار حدود ۶۰۰ میلیارد تومان را در وزارت نفت پیگیری کرده‌ایم و مدیران عالی نفت را متقاعد کرده‌ایم که دیگر نمی‌توانند تنها نگاه تولیدمحوری داشته باشند و باید نسبت به محیط پیرامون خود توجه کنند.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی آخرین وضعیت پروژه‌های پیشنهادی‌اش برای حوزه جنوب استان بوشهر را تشریح کرد و ادامه داد: در حال رایزنی با سازمان برنامه و بودجه و شورای پول و اعتبار و نهاد ریاست جمهوری برای صدور مجوزهای قانونی هستیم و بسیار امیدوارم که بنا بر قولی که به مردم داده بودم جنوب استان بوشهر را متحول کنیم.

نماینده دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس شورای اسلامی از ابتدای آغاز به کارش در مجلس با همکاری فرمانداران دیر، جم، کنگان و عسلویه مجموعه‌ای از نیازمندی‌های این حوزه را جمع‌آوری کرده است.
منبع: مهر

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات