زمینه رفع چالش کم آبی در استان بوشهر فراهم شود

مند: نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به اینکه استان بوشهر با چالش کم آبی روبه رو است برای برون رفت از این معضل باید چاره اندیشی شود.

سید کمال‌ الدین شهریاری درحاشیه نشست شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر در جمع خبرنگاران افزود: باتوجه به اینکه شهرستانهای دشتی و تنگستان در بخش آب با چالش بیشتری روبه رو هستند انتظار می رود مسئولان استان در بخش توزیع اعتبار نگاه ویژه ای به این شهرستانها داشته باشند.

شهریاری گفت: با تامین اعتبار مورد نیاز می توان بخش عمده ای از مشکلات تامین آب در شهرستان های دشتی و تنگستان را برطرف کرد.
وی ادامه داد: اجرای طرح‌های آبخیزداری از جمله راه های مقابله با بحران کم آبی در استان بوشهر است.
شهریاری گفت: با توجه به تامین ۹۰ درصد آب شرب استان بوشهر از استان های فارس و کهگیلویه و بویر احمد باید برای پایداری منابع تامین آب این استان چاره اساسی اندیشیده شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: حضور مردم در پای صندوق‌های رای بار دیگر جلوه ای از حضور چشمگیر مردم استان بوشهر در صحنه های حساس را نمایان کرد.
شهریاری انتخابات ۲۹ اردیبهشت را سیلی محکمی به یاوه‌گویان و دشمنان نظام جمهوری اسلامی خواند و گفت: مدعیان دروغین دموکراسی که ایران را به فقدان دموکراسی و حقوق بشر متهم می‌کنند در این انتخابات شکستی بزرگ را متحمل شدند.
وی گفت: حضور حماسی مردم ثابت کرد ایران اسلامی مهد مردم‌سالاری دینی بوده و تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان رقم می خورد.
منبع: ایرنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"