مدیر آموزش و پرورش دشتی خبر داد:

ارتقاء ۴ پله ای قبولی دانش آموزان در شهرستان دشتی

شناسه خبر: 45148 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی گفت: طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان در سال گذشته ارتقاء ۴ پله ای قبولی دانش آموزان در شهرستان را سبب گردید.

به گزارش مند، احمد طیبیان مجرد در سومین جلسه شورای آموزش و پرورش طی سخنانی اظهار داشت: ثبت نام اینترنتی دانش آموزان هم اکنون در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول  و دوم با روند بسیار مناسب در جریان است.

وی گفت: هدایت تحصیلی دانش آموزان شهرستان دشتی با مشارکت روانشناسان و دبیران مجرد برای هدایت دانش آموزان به رشته های مورد نظرشان با کیفیت مناسب در جریان می باد.

طیبیان مجرد اضافه کرد: با تصویب کمیته برنامه ریزی شهرستان دشتی ساخت مدرسه ۱۲ کلاسه، پژوهش سرای دانش آموزشی مصوب و گام بلندی دربهبود فضای آموزشی در دشتی برداشه شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتی تاکید کرد: در طرح تقویت بنیه علمی دانش آموزان در شهرستان دشتی در سال گذشته با کمک شهرداری های و دهیاری ها گام بلندی برداشته شد که نتیجه آن ارتقاء ۴ پله ای در قبولی دانش آموزان در شهرستان دشتی را شاهد بودیم.

طیبیان مجرد تاکید کرد: امسال بیشترین تکید ما بر تقویت پایه ابتدایی در شهرستان دشتی است زیرا معتقدیم این پایه باید در دشتی بیشتر مورد حمایت قرار گیرد که تشویق دانش آموزان برتر حوزه ابتدایی مهمترین هدف سال تحصیلی ما می باشد.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات