پایگاه های فرهنگی در شهرستان دشتی تقویت می شود

شناسه خبر: 45150 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتی گفت: با تقویت پایگاه های فرهنگی در شهرستان دشتی در قالب های کلاس های تابستانی می توان گام بلندی در تربیت فرهنگی نسل جوان برداشت.

به گزارش مند، سید نیام الدین حسینی گفت: فعالیت های تابستانه و اوقات فراغت جزو لاینفک برنامه های طرح اوقات فراغت در دشتی است که کلاسهای آموزشی و فرهنگی تابستانی مهمترین جزء این فعالیتهای گسترده در شهرستان دشتی است.

وی افزود: از انتهای سال تحصیلی طرح اوقات فراغت با تشکیل کلاسها، برگزاری اردوهای زیارتی تفریحی، مسابقات فرهنگی و هنری آغاز شد.

حسینی اضافه کرد: در قالب طرح کلاسهای  اوقات فراغت تعداد ۸۷۷ نفر در ۱۳ مرکز و پایگاه فرهنگی در سطح مدارس در کلاسهای فرهنگی و هنری و آموزشی شرکت کردند که از این تعداد ۳۳۶ نفر پسر و ۵۴۱ نفر را دختران تشکیل داده اند.

معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتی بیان داشت: با تقویت پایگاه های فرهنگی در شهرستان دشتی در قالب های کلاس های تابستانی می توان گام بلندی در تربیت فرهنگی نسل جوان برداشت.

وی تاکید کرد: به همت بنیاد علوی که زیر نظر مستقیم دفتر مقام معظم رهبری فعالیت می کند تعداد ۲۰ نفر از دانش آموزان این شهرستان به اردوی ۱۰ روزه ی تهران اعزام شدند.

حسینی تصریح کرد: امسال در شهرستان دشتی تعدادی از دانش آموزان بی بضاعت که اکثر آنان زیارت اولی بودند به اردوهای زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.
معاون آموزشی اداره آموزش و پرورش شهرستان دشتی نیز گفت: با همت اداره آموزش و پرورش و همکاری سایر ادارات پایگاه های کنکور با قوت به کار خود ادامه می دهند و امیدواریم امسال رتبه های خوبی در کنکور امسال در شهرستان دشتی کسب کنیم.

علی حسینی ادامه داد: کلاسهای پایگاه های تابستانی در پژوهش سرای دانش آموزی با هدف علمی کردن آینده دانش آموزان و تربیت نیروی انسانی مناسب در حال برگزاری است.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات