شاخص های امنیتی در دشتستان بهبود یافته است

مند: فرماندار دشتستان گفت: نیروی انتظامی با سختکوشی و تعامل مثبت با دستگاه های امنیتی و اجرایی در شهرستان توانسته است کارنامه ای موفق و قابل دفاع در سالیان اخیر از دستاوردهای خود ارائه نماید.

ارسلان زارع در صبحگاه مشترک و عمومی انتظامی شهرستان که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، افزود: نیروی انتظامی شهرستان در انجام وظایف خود موفق بوده است به نحوی که ما هر ساله شاهد بهبود شاخص های امنیتی در دشتستان بوده ایم.

وی با تقدیر از تلاش های پرسنل انتظامی شهرستان افزود: پلیس انتظامی با ایثارگری و اخلاق مداری در استقرار نظم و امنیت در جامعه، پیشگیری از وقوع جرم، کاهش جرائم و افزایش کشفیات، موفقیت های ارزشمندی را بدست آورده است.

زارع تاکید کرد: نیروی انتطامی امروزه با آگاهی همه جانبه و هوشمندانه، ماموریت های گوناگون ارتقاء قانونمداری و حقوق شهروندی را در جامعه انجام می دهد.

فرماندار دشتستان به ارتقای شاخص های امنیتی اشاره کرد و گفت: شاخص های امنیتی در سالیان اخیر بهبود یافته و شاخص قتل ۳۶ درصد و تیراندازی نیز ۳۰ درصد در قیاس با سال پیش کمتر شده است.

وی ابراز امیدواری کرد با همکاری مردم، دستگاه های امنیتی و نیروهای نظامی و انتظامی، دشتستان  بتواند در شاخص های امنیت و توسعه پایدار بیش از پیش رشد و ترقی نماید.

در این مراسم امام جمعه برازجان نیز گفت: نیروی انتظامی نماد صلابت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی است.

حجت الاسلام مصلح تصریح کرد: مردم از خدمات نیروی انتظامی در دشتستان راضی هستند و ما هم از آنان تشکر می کنیم.

فرمانده انتظامی دشتستان نیز با تقدیر از حضور مسئولان در صبحگاه مشترک انتظامی شهرستان گفت: نیروی انتظامی با رویکرد اجتماعی و با همکاری مردم تلاش نموده است امنیت و آسایش عمومی را فراهم آورد.

سرهنگ سید جواد رضوی افزود: از آنجایی که آموزش در کاهش وقوع جرم اهمیت زیادی دارد، طرح ویژه ای را با همکاری آموزش و پرورش برای فراگیری آموزه های امنیتی به دانش آموزان آغاز کرده ایم که امیدواریم ثمرات آن را در سالیان آتی در این شهرستان شاهد باشیم.

وی با تقدیر از تلاش های مجموعه انتظامی شهرستان از همکاری تمامی دستگاه های دخیل در تامین امنیت تقدیر کرد و گفت: بهبود شاخص های امنیتی دستاوردی است که با همکاری های بین بخشی و از خودگذشتی و مجاهدت پرسنل انتطامی حاصل آمده است و امیدواریم در این هفته بتوانیم از آنان به نحو شایسته تقدیر نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"