جمع‌آوری بیش از ۷۱ هزار عدد پفک تاریخ گذشته در گناوه

شناسه خبر: 47018 سرویس: آرشیو, اخبار استان بوشهر

مند: معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در بازرسی نیروهای بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه از یک انبار نگهداری مواد غذایی، بیش از هفتادویک هزار عدد پفک از سطح عرضه، جمع‌آوری و معدوم شد. 

مهندس علیرضا یوسفی افزود: با توجه به نهادینه شدن فرهنگ غذای سالم که از ضروریات جامعه امروز و بخصوص کودکان می‌باشد، ملاک ارزیابی و پایش کلیه بازرسین بهداشت محیط از محل‌های عرضه مواد غذایی، چک‌لیست قانون ماده ۱۳ بهداشت محیط، شرایط بهداشتی و بهسازی محل کسب، تولید و عرضه مواد غذایی در شرایط کاملاً بهداشتی بوده و داشتن تاریخ تولید و انقضاء و سایر مشخصات بهداشتی روی محصول از ضروریات است.

وی عنوان داشت: صیانت از بهداشت و سلامت مردم وظیفه اصلی شبکه بهداشت بوده و تمامی این مجموعه با همه تلاش در جهت حفظ و ارتقای سطح سلامت شهروندان گام برمی‌دارند.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در این راستا بازرسین بهداشت محیط مرکز خدمات جامع سلامت شماره ۲ گناوه در بازرسی از یک واحد انبار نگهداری مواد غذایی تعداد هفتادویک هزار و ۴۱۶ عدد اسنک (پفک) به وزن ۴۱۹ کیلوگرم که تاریخ‌مصرف آن‌ها گذشته بود را مشاهده و با تنظیم صورت‌جلسه جهت انهدام از محل کسب خارج کردند.

مهندس حسن ذبیحی مسئول واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه نیز گفت: شهروندان عزیز باید شبکه بهداشت و درمان را در امر سلامت جامعه یاری نمایند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف بهداشتی می‌توانند با شماره ۱۹۰ جهت پیگیری شکایات در سامانه مدیریت ارتباط مردمی تماس بگیرند.

منبع: روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان استان بوشهر

برچسب ها:
برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات