۶۳ هکتار از اراضی ملی از دست سودجویان رفع تصرف شد

شناسه خبر: 49221 سرویس: آرشیو, اخبار مهم

مند: مشاور امور حقوقی و پیمان اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر گفت: در سال۹۵ و منتهی به سال ۹۶ بیش از ۶۳ هکتار از اراضی به ارزش ۳۰ میلیارد تومان رفع تصرف شده و هم اکنون در حال واگذاری به مردم است.

کریم اصغر زاده با بیان اینکه یکی از وظایف بنیاد مسکن رفع تصرف املاک ملی است، اظهار کرد: طی ۲ سال گذشته آدم های سودجو چندین هکتار از زمین های ملی را تصرف کرده اند.

مشاور امور حقوقی و پیمان اداره کل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر افزود: بیش از ۲۰ هکتار در جزیره شیف و حدود ۴۰ هکتار در عسلویه که توسط سودجویان تصرف شده و اقدام به دیوار کشی شده بود با هماهنگی دادستان، دهیار و شورای اسلامی رفع تصرف شده است.

وی با اشاره به اینکه در هر شهرستان بیش از ۵ هکتار از اراضی رفع تصرف شده است، بیان کرد: در سال۹۵ و منتهی به سال ۹۶ بیش از ۶۳ هکتار از اراضی به ارزش ۳۰ میلیارد تومان رفع تصرف شده و با توجه به اینکه واگذاری زمین به افراد فاقد مسکن و محروم در روستاها از وظایف بنیاد مسکن می باشد ولی متاسفانه این امر توسط افراد سودجود باعث خلل در این کار شده بود هم اکنون در حال واگذاری به مردم است.

اصغر زاده با بیان اینکه فعلا بیش از ۱۰ هکتار از اراضی باقی مانده سیر مراحل آن در دادگاه در حال پیگیری می باشد، اظهار کرد: تمام پرسنل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بوشهر با توجه به رسالت خود با جدیت تمام در خدمت رسانی به مردم استان کوشا بوده و از هیچ تلاشی جهت مرتفع کردن مشکلات مردم دریغ نخواهند.

برای دریافت مهمترین اخبار عضو کانال مند در تلگرام شوید.
نظرات
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه اطلاع رسانی مند منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

*

code

اخبار استان بوشهر
تبلیغات