مدرسه عالی مهارت در شهرستان دشتی راه‌اندازی می‌شود

مند: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد خورموج گفت: مدرسه عالی مهارت با هدف کسب کار و خلاقیت برای اولین بار در شهرستان دشتی راه اندازی می شود.

اشکان معصومی اظهار داشت: این مدرسه با هدف کسب و کار و خلاقیت راه اندازی می‌شود که مجموع دوره‌های تخصصی و مهارت منجر به ایجاد شغل می‌شود.

وی افزود: این مدرسه شامل رده‌های مختلف سنی از نه سال تا فارغ التحصیلان دانشگاهی می‌شود.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد به سمت کیفی‌سازی رفته است ادامه داد: در سال گذشته دانشگاه آزاد واحد خورموج بر روی مسائل فرهنگی و آموزش تمرکز کرد و در همین راستا نیز اقدامات خوبی شاهد بودیم.

معصومی تصریح کرد: در حوزه مهارت آموزی نیز با انعقاد تفاهم نامه با فنی حرفه‌ای دوره‌های خوبی برگزار شد و در حال حاضر نیز ۵۰ دانشجو مهارت لازم را فرا گرفته و مدرک معتبر دریافت کردند.

معصومی از راه اندازی دبیرستان سما در سطح شهرستان خبر داد و گفت: این دبیرستان هوشمند است و وابسته به دانشگاه آزاد می‌باشد.

رئیس دانشگاه آزاد خورموج با بیان اینکه در حوزه پژوهشی نیز دو محور دنبال می‌کنیم، ادامه داد: طرح‌های فناوری را در دانشگاه فعال کردیم که خروجی آن ثبت شرکت‌های دانش‌بنیان خواهد شد و در حوزه انسانی نیز مرکز مشاوره امین دنبال اخذ مجوز هستیم که در مدرسه کسب و کار دایر می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه رضایت دانشجویان برای ما اهمیت دارد، ادامه داد: مشکلات دانشجویان از جمله ایاب و ذهاب و سلف سرویس دانشجویان به حداقل رسیده است.

وی تصریح کرد: برای آموزشکده فنی و حرفه‌ای سما مجوزهای لازم گرفته شده که در مقطع کارشناسی امکان پذیرش دانشجو وجود خواهد داشت.

معصومی تصریح کرد: پایان نامه دانشجویان بر اساس مشکلات شهرستان و استان تهیه خواهد شد.

وی گفت: در حال حاضر در دانشگاه خورموج هزار و ۲۱ دانشجو در ۳۲ رشته کاردانی، کارشناسی و کارشناسی ارشد مشغول به تحصیل هستند.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات مهم این دانشگاه برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی برای دانشجویان است که این مهم با مشارکت فنی حرفه‌ای صورت می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"