واکسیناسیون ۴۵ هزار قطعه طیور توسط بسیج‌سازندگی دشتی

مند: فرمانده سپاه شهرستان دشتی گفت: بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) شهرستان دشتی امسال با همکاری شبکه دامپزشکی ۴۵ هزار طیور در برابر بیماری‌ها واکسینه کرده است.

سرهنگ علی غضنفری در دیدار با رئیس شبکه دامپزشکی دشتی، اظهار داشت:  شبکه دامپزشکی در شهرستان تلاش‌های خوبی داشته است که خروجی آن را مشاهده می‌کنیم.

فرمانده سپاه شهرستان امام رضا(ع) شهرستان دشتی با اشاره به اینکه اگر غذاهای ما از کیفیت و بهداشت لازم برخوردار نباشند، سلامت ما در خطر است، افزود: شاید شبکه دامپزشکی مجموعه‌ای گمنام باشد اما سلامت جامعه و افراد به عملکرد این مجموعه بستگی دارد.

وی با اعلام اینکه اقدامات خوبی در زمینه آموزش و اطلاع‌رسانی از سوی شبکه دامپزشکی انجام گرفته است، ادامه داد: گستردگی کار و  مأموریت دامپزشکی در سطح شهرستان می‌تواند در تولید و صادرات و اقتصاد تأثیر داشته باشد.

غضنفری با اشاره به اینکه بسیج سازندگی سپاه آماده همکاری با شبکه دامپزشکی است،عنوان کرد: بسیج سازندگی سپاه امام رضا (ع) شهرستان دشتی امسال با همکاری دامپزشکی ۴۵ هزار طیور را در برابر بیماری‌ها واکسینه کرده است، همچنین در شش ماه گذشته  چهار طرح آموزشی برگزار کرده است که امیدواریم این تعامل همچنان ادامه داشته باشد.

یک پاسخ به “واکسیناسیون ۴۵ هزار قطعه طیور توسط بسیج‌سازندگی دشتی”

  1. حسینی گفت:

    سلام.خواستی دفعه بعدخبری از سرهنگ غضنفری بزنی عکس جدید با درجه سرهنگ تمامیش بزن. ایشون خیلی وقته سرهنگ تمام شدن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"