نامزدها اخلاق انتخابات را رعایت کنند

مند: فرماندار دشتی با بیان اینکه نامزدها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند، گفت: همه نامزدهای انتخابات باید حداکثر تا ۱۲ اسفند ماه اسناد هزینه کرد خود را در انتخابات به فرمانداری اعلام کنند.

عبدالله نادری در نشست با نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان از حضور حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد و اظهار داشت: مردم بار دیگر با حضور پرشور خود در یوم الله ۲۲ بهمن حماسه دیگری آفریدند.

وی با بیان اینکه هر چه قدر تنور انتخابات گرم باشد مشارکت مردم نیز افزایش می‌یابد، افزود: همه باید زمینه حضور حداکثری همه مردم را در پای صندوق‌های رأی فراهم کنند.

نادری بیان کرد: انتظار داریم کسانی که می‌خواهند نماینده شوند و قانون را برای کشور وضع کنند خودشان در چارچوب قانون حرکت کنند.

فرماندار دشتی با بیان اینکه نامزدها اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند، گفت: در زمینه امنیت انتخابات پیش بینی‌های لازم صورت گرفته و اجازه نمی‌دهیم هیچ کسی خللی در سخنرانی نامزدها ایجاد کند.

وی با اشاره به اینکه دست‌اندرکاران و مجریان، انتخابات را بی طرف برگزار می‌کنند، افزود: عوامل اجرایی حق جانبداری از هیچیک از نامزدهای انتخابات ندارند.

نادری خاطر نشان کرد: شروع تبلیغات انتخابات بعد از ساعت ۲۴ امشب به مدت هفت روز و هشت ساعت تا ۲۴ ساعت قبل از رأی‌گیری ادامه خواهد داشت.

وی اضافه کرد: همه نامزدهای انتخابات باید اعضای ستاد و مکان‌های ستاد را به این فرمانداری اعلام کنند.

نادری افزود: در راستای قانون شفافیت و تأمین مالی همه نامزدها باید حسابی نزد یکی از بانک‌هایی که دارای مجوز از بانک مرکزی هستند باز کنند.

وی تصریح کرد: همه نامزدهای انتخاباتی باید اسناد هزینه کرد خود را در انتخابات حداکثر تا ۱۲ اسفند ماه به این فرمانداری اعلام کنند.

نامزدهای انتخاباتی از مسائل اختلاف انگیز پرهیز کنند

نامزدهای انتخاباتی از مسائل اختلاف انگیز پرهیز کنند

فرماندار تنگستان گفت: نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی از مسائل اختلاف انگیز پرهیز کنند.

عبدالحسین رفیعی پور در نشست با نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان اظهار داشت: در زمان تبلیغات همه باید قانون را رعایت کنند و نامزدها و حامیان آنها باید و نبایدهای انتخابات را جدی بگیرند.

وی افزود: نامزدها باید از طرح مسائلی که ایجاد اختلاف می‌کنند خودداری کنند.

رفیعی پور با بیان اینکه انتظار داریم عزیزان از مسائل اختلاف‌انگیز پرهیز کنند، یادآور شد: در سخنرانی‌ها خود باید رعایت انصاف نیز وجود داشته باشد.

وی اضافه کرد: باید برنامه محور باشید و همدیگر را تخریب و زیر سوال نبرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"