پایان ماه عسل در شهرداری خورموج

مند: از یکم آذرماه روزی که شهردار جوان خورموج معرفی شد تا کنون کمی بیش از دو ماه، زمان گذشته است.


گفته می‌شود در این دو ماه بیش از هفت میلیارد تومان اعتبار از محل ارزش افزوده به حساب شهرداری خورموج واریز شده است.

در این مدت اما کار اجرایی شاخصی در شهر انجام نشده به نحوی که یکی از اعضای شورای شهر با ابزار طرح سوال به موضوع ورود کرده است.

اطلاع خاصی از فعالیتهای شهرداری در این دو ماه به افکار عمومی منتقل نشده به نحوی که به نظر می‌رسد در دوره جدید نیز شهروندان در اداره شهر مشارکت معنادارای نخواهند داشت.

شهری که به گفته امام جمعه خورموج، با ۶۲ سال سابقه شهرداری هنوز از مبلمان شهری مناسب و در خور یک شهر فرهنگی و عالم پرور برخوردار نیست.


علی زاهددوست در روز معارفه شهردار گفته بود: انتظار از شهردار جوان و تحصیل کرده جدید این است که از ایده و نظرات جوانان نخبه شهرستان برای پیشرفت و توسعه این شهر بیشتر استفاده کند.

او تاکید کرده بود، از شهردار جدید انتظار داریم با روحیه جهادی و انقلابی در کنار مردم باشد و نسبت به تغییر مبلمان شهری؛ توسعه و تکمیل فضای سبز و توجه بیشتر به مسائل فرهنگی اهتمام ویژه داشته باشد.

فرماندار دشتی نیز در آن روز گفته بود: شهروندان باید در اداره شهر بیشتر و بهتر مشارکت کنند زیرا شهر خانه عمومی همه شهروندان است.

نادری اضافه کرده بود: از شهردار جوان شهر خورموج انتظار است با استفاده از توان همه نیروهای جوان و نخبه با برنامه ریزی مناسب و عملیاتی برای پیشرفت و توسعه این شهر گام‌های اساسی بردارد.

تعلل در رفع مشکل روشنایی بلوار امام رضا و فایز جنوبی و کوتاهی در انجام خدمات شهری، موضوع اولین طرح سوال یکی از اعضای شورای شهر خورموج از شهردار جدید است که به رئیس شورا تحویل شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"