نقاط حادثه خیز روستاهای شهرستان دشتی رفع شود

مند: معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دشتی گفت: نقاط حادثه خیز در محورهای روستایی شهرستان اصلاح شود.

رضا کشاورز در نشست شورای ترافیک شهرستان دشتی بر تعامل و همکاری دهیاران با پلیس راه در جهت ارتقا ایمنی و رفع نقاط حادثه خیز تأکید کرد و اظهار داشت: با توجه به اهمیت موضوع آموزش، همه دهیاران شهرستان با هماهنگی پلیس راه نسبت به برگزاری کلاس‌های آموزش ویژه موتور سیکلت سواران، آموزش همگانی، و رانندگان وانت بارها و ادوات کشاورزی و همچنین دانش آموزان پایه ابتدایی بخصوص مدارس حاشیه راه‌ها از محل اعتبارات فرهنگی روستاها مطابق تقویم برنامه‌ها اقدام کنند.

معاون برنامه ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری دشتی افزود: نتیجه اقدامات صورت گرفته به صورت بانک اطلاعاتی ضمن ذخیره در دهیاری، گزارشی از اقدامات و مستندات مربوطه به دبیرخانه شورای ترافیک ارسال شود.

کشاورز اضافه کرد: بخشداران تابعه ضمن یادآوری در خصوص برگزاری آموزش‌های ترافیکی به دهیاران در سطح روستا، تذکرات لازم در صورت احداث هر گونه اقدامات ترافیکی از قبیل احداث سرعت‌کاه و سرعت‌گیر ضمن هماهنگی با پلیس راه و جانمایی آن صورتجلسه بازدید تهیه و برای تصویب به دبیرخانه شورای ترافیک ارسال کنند.

وی بیان کرد: اداره راهداری نسبت به بازدید از سرعت‌کاه‌های احداثی در راه‌های روستایی اقدام و مطابق استانداردهای لازم اصلاح کنند.
منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"