نجات مرد جوان از خودکشی در دشتی

مند: فرمانده انتظامی دشتی گفت: ماموران گشت کلانتری ۱۱ فدک شهرستان دشتی با حضور و اقدام به موقع مانع از خودکشی یک مرد جوان شدند.
سرهنگ علی مهدیان اظهار داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره مورد مشکوک در بیابان‌های غرب شهر خورموج، بلافاصله واحد گشت کلانتری ۱۱ فدک خورموج به محل مورد نظر اعزام شدند.

این مقام انتظامی به حضور به موقع پلیس، در محل مورد نظر اشاره کرد و گفت: واحد گشت کلانتری در محل حاضر، بلافاصله خانمی به هویت معلوم به ماموران مراجعه و اعلام می‌دارد شوهرش قصد خودکشی دارد.

وی اضافه کرد: ماموران حاضر در صحنه بدون فوت وقت و در کمترین زمان ممکن در تاریکی شب وارد اراضی کشاورزی شده و فرد مورد نظر را در حالی که گردن و پاهای خود را با طناب بسته بود مشاهده کردند که سریعا نسبت به باز کردن طناب و رفع عامل خفگی وی اقدام و با تدبیر و درایت خاص پلیسی و دعوت به آرامش، مرد جوان را از اقدام به خودکشی منصرف و طی تماس با اورژانس فوریت‌های پزشکی مصدوم را جهت اقدامات درمانی به بیمارستان زینبیه شهر خورموج انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان دشتی در پایان با تاکید بر اینکه پلیس برای حفظ امنیت و آرامش و همچنین حفاظت از جان و مال مردم از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهد کرد، خاطرنشان کرد: مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ به صورت شبانه‌روزی آماده ارائه خدمات انتظامی به تمام شهروندان عزیز است و همچنین شماره تلفن ۱۹۷ پلیس آماده دریافت نظرات و پیشنهادات همشهریان از عملکرد پلیس است.
منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"