«به سرعت گیر نزدیک می شوید» برگزیده شد

مند: تئاتر خیابانی «به سرعت گیر نزدیک می شوید» در سی و پنجمین جشنواره تئاتر استان بوشهر به عنوان اثر برگزیده انتخاب و معرفی شد.

هیات داوران سی و پنجمین جشنواره تئاتر استانی بوشهر در بخش خیابانی، نمایش «به سرعت‌گیر نزدیک می‌شوید» به کارگردانی حمید ظریف‌ خواه را به عنوان اثر برگزیده معرفی کرد.

سی‌ و پنجمین دوره جشنواره تئاتر استانی بوشهر با حضور ده اثر طی روزهای ۲۳ و ۲۴ آبان در پلاتو استاد صغیری و زنده‌ یاد امیری و فضای باز مجموعه تئاتر شهر مجتمع فرهنگی هنری نه دی بوشهر برگزار شد.
چهار نمایش در بخش خیابانی این جشنواره شرکت کردند که شهرستان دشتی با نمایش «به سرعت گیر نزدیک می شوید» به کارگردانی حمید ظریف خواه کاری از گروه هنری آوا کاکی در این جشنواره حضور داشت.

با رأی هیات داوران یاسر درتاج در بخش بروشور، حمید ظریف‌ خواه در بخش طراحی فضا، الهام ابطحی بازیگری زن، محمدرضا وجدی بازیگر دوم مرد، مهدی حبیبی طرح و ایده برتر و حمید ظریف خواه به عنوان کارگردانی اول انتخاب شدند.

شایان ذکر است تئاتر خیابانی به سرعت گیر نزدیک می شوید با کسب عنوان برگزیده در تئاتر استانی به جشنواره منطقه ای راه یافت.
عبدالرضا شنان‌پور، علیرضا میرشکاری و لقمان بحرانی به عنوان هیات بازبین و شاهین بهرام‌نژاد، رضا مختارزاده و میترا خواجه‌ئیان هیات داوران این دوره جشنواره بودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"