کشف ۹۰ کیلوگرم مواد مخدر تریاک در دشتستان

سرهنگ عباس علی یاری با بیان اینکه تمام محورهای مواصلاتی تحت رصد و پایش نیروی انتظامی قرار دارد اظهار داشت: کشف و شناسایی جرایم در کوتاه‌ترین زمان انجام و با متخلفان به‌صورت قاطع برخورد می‌شود. رئیس پلیس شهرستان دشتستان از انهدام باند سوداگران مرگ خبر داد و بیان کرد: مأموران انتظامی دشتستان و دایره تجسس […]

سرهنگ عباس علی یاری با بیان اینکه تمام محورهای مواصلاتی تحت رصد و پایش نیروی انتظامی قرار دارد اظهار داشت: کشف و شناسایی جرایم در کوتاه‌ترین زمان انجام و با متخلفان به‌صورت قاطع برخورد می‌شود.

رئیس پلیس شهرستان دشتستان از انهدام باند سوداگران مرگ خبر داد و بیان کرد: مأموران انتظامی دشتستان و دایره تجسس فرماندهی انتظامی بخش شبانکاره در حین گشت‌زنی در مسیر خروجی شبانکاره به منطقه گلدشت، ۲ دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و پژو پارس فاقد پلاک متوقف کردند.

فرمانده انتظامی دشتستان از کشف مواد مخدر از این ۲ خودرو خبر داد و تصریح کرد: مأموران فرماندهی بخش انتظامی شبانکاره از خودروهای توقیفی تعداد ۱۱ بسته تریاک به وزن ۹۰ کیلوگرم کشف کردند.

علی یاری با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر این بار نیز با هوشیاری پلیس از رسیدن به مقاصد شوم خود باز ماندند به شرح وظایف و نقش تعیین کننده فراجا در دستگیری سوداگران مرگ اشاره کرد و از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات در زمینه مواد مخدر را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"