استاندار بوشهر خبر داد: استخدام ۳۰۰۰ جوان در استان بوشهر

مند: استاندار بوشهر گفت: سه هزار نفر از جوانان استان بوشهر در دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های وابسته به وزارت نفت استخدام می‌شوند.

 احمد محمدی‌زاده در آئین تجلیل از برگزیدگان ششمین دوره «جایزه امید آفرین»، بوشهر را یک استان صنعتی دانست و اظهار داشت: این ظرفیت صنعتی باید با توانمندی علمی استان بوشهر پیوند یابد.

وی با بیان اینکه پارک علم و فناوری استان بوشهر باید از لحاظ ظرفیت کاری و تولیدی نخبگان توانمند شود گفت: اولویت پرداخت تسهیلات اعتباری و بانکی باید به شرکت‌هایی پرداخت شود که پایه اصلی آن از نخبگان در استان بوشهر شکل گرفته است.

استاندار بوشهر حمایت‌ها از شرکت‌های دانش‌بنیان و نخبگان استان را مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: یک فرصت‌ استخدامی در استان بوشهر فراهم شده و در این راستا ضمن استخدام هزار و ۵۰۰ نفر در دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر همین میزان در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی استخدام می‌شوند.

محمدی‌زاده با بیان اینکه امسال در مجموع سه هزار نفر از جوانان استان بوشهر در دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های وابسته به وزارت نفت استخدام می‌شوند افزود: در استخدام این دستگاه‌ها و صنایع باید نخبگان استان بوشهر در اولویت قرار داشته باشند.

وی با بیان اینکه تا ۲ سال پیش تقریباً ۹۰ درصد آب مصرفی استان بوشهر از خارج استان تأمین می‌شد، افزود: در این راستا برای حل مشکل آب مصرفی استان بوشهر در دولت سیزدهم توجه خاصی شد و ساخت آب‌شیرین‌کن‌ها، سدها و طرح‌ها تسریع یافت و اکنون روند تکمیل این طرح‌ها در حال انجام است.
منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"