آماده سازی ۲۰۰۰ مدرسه استان بوشهر برای آغاز سال تحصیلی جدید

مند: مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر از آماده شدن ۲ هزار واحد آموزشی در شهرها و روستاهای استان برای پذیرش ۲۶۰ هزار دانش‌آموز در سال تحصیلی جدید خبر داد.

علی موحدی از فراهم شدن امکانات لازم برای در پذیرش دانش‌آموزان در کلاس‌های درس خبر داد و اظهار داشت: همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید دانش‌آموزان در مقاطع مختلف تحصیلی راهی کلاس‌های درس در شهرها و روستاهای استان بوشهر می‌شوند.

وی از آمادگی مدارس و ادارات آموزش و پرورش شهرستان‌ها و مناطق استان بوشهر برای آغاز سال تحصیلی و بازگشایی مدارس خبر داد و گفت: با آماده شدن ۲ هزار واحد آموزشی در استان در سال تحصیلی جدید حدود ۲۶۰ هزار دانش‌آموز در مقاطع مختلف تحصیلی مشغول به تحصیل شوند و کار آموزش این تعداد محصل را ۱۵ هزار معلم و مربی در استان بر عهده دارند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر زمان نواخته شدن زنگ بازگشایی مدارس ابتدایی را ۲۹ شهریور اعلام کرد و گفت: جشن شکوفه‌ها مختص دانش‌آموزان پایه اول ابتدایی همزمان با ۲۹ شهریور با نواخته شدن زنگ مدارس فعالیت آنان آغاز می‌شود.

موحدی از پرداخت مطالبات فرهنگیان استان بوشهر خبر داد و بیان کرد: تا پایان شهریور یا هفته اول مهر ان‌شاء‌الله بخشی از مطالبات فرهنگیان استان بوشهر شامل نوبت دوم مدیران و خدمتگزاران، طرح تثبیت، حق‌التدریس، حق‌الزحمه نیروهای خرید خدمات آموزشی در دستور پرداخت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در زمینه دریافت و توزیع کتب درسی مقاطع مختلف تحصیلی مشکلی وجود ندارد گفت: ساماندهی معلمان، دبیران و کلاس‌بندی‌ها انجام و ابلاغ نیروهای مختلف فرهنگی استان صادر شده است.
منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"