مفقودشدن قایق صیادی با یک سرنشین در آب‌های دیر

مند: فرماندار شهرستان دیر از مفقودشدن یک قایق صیادی با یک سرنشین در جنوب استان بوشهر خبر داد و گفت: برای یافتن این صیاد یک فروند بالگرد اعزام شده است.

یونس باربرز با بیان اینکه صیادان باید هنگام خروج از اسکله صیادی از وضعیت آب و هوا و خلیج‌فارس مطلع شوند، اظهار داشت: برخی از صیادان بدون بررسی وضعیت هواشناسی اقدام به خروج از اسکله برای صید آبزیان می‌کنند که با متلاطم شدن خلیج فارس دچار بحران می‌شوند.

وی با بیان اینکه یک قایق صیادی در بندر دیر در خلیج فارس مفقود شده است، گفت: این قایق از سه روز پیش با یک ملوان برای صید ماهی به دریا رفته است که تاکنون بازنگشته است و خانواده وی نگران وضعیت فرزند خود هستند.

فرماندار دیر با بیان اینکه اکنون خلیج فارس طوفانی و مواج است، اضافه کرد: این صیاد بنام حبیب مومنی اهل بندر دیر به سمت دریا برای صید ماهی رفته است که به محض عدم بازگشت به اسکله شب گذشته یک فروند شناور ناجی به سمت دریا اعزام شد اما به دلیل طوفانی بودن خلیج فارس هیچ اثری از این ملوان یافت نشد.

باربرز از اعزام بالگرد برای جستجو این صیاد مفقودی خبر داد و افزود: امروز سه‌شنبه با هماهنگی با معاون عمرانی استانداری بوشهر یک فروند بالگرد از بوشهر برای جستجو وگشت هوایی اعزام شده است.

وی گفت: تا ساعت مخابره این خبر هنوز هیچ اثری از این صیاد مفقودشده در دسترس نیست.
منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"