جاعل ۵۷ میلیاردی اسناد بانکی در بوشهر دستگیر شد

مند: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از کشف یک فقره برداشت غیر قانونی از حساب یکی از شهروندان با روش جعل اسناد بانکی به مبلغ ۵۷ میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ جوشن سهرابی در جمع خبرنگاران بیان داشت: به دنبال اطلاع پلیس از موضوع برداشت غیر قانونی از شماره حساب بانکی یکی از شهروندان در یکی از بانک‌های فعال استان بوشهر؛ موضوع توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان با اخذ مجوز قضائی در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر افزود: پس از انجام بررسی اسنادی و کارشناسی و تحقیقات میدانی سرانجام متهم اصلی شناسایی و در یک عملیات هدفمند دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

سرهنگ سهرابی تصریح کرد: در تحقیقات انجام شده، متهم پس از مواجه شدن با دلایل و مدارک به دست آمده و بررسی‌های کارشناسی پلیس سرانجام به ارتکاب این بزه با روش جعل امضا و اسناد بانکی و انتقال ۵۷ میلیارد ریال به صورت غیر قانونی اعتراف و تعداد ۲ نفر از همدستان وی نیز دستگیر و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر در پایان با بیان اینکه پلیس استان مأموریت مهم مقابله با جرایم جعل و کلاهبرداری در سطح استان را با جدیت رصد و دنبال خواهد کرد، گفت: شهروندان محترم در صورت اطلاع از فعالیت افراد بزهکار در ارتکاب جرایم جعل و کلاهبرداری بلافاصله مراتب را برای بررسی و پیگیری موضوع به مرکز فوریت‌های پلیس اطلاع دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"