درمانگاه تأمین‌اجتماعی خورموج به بهره‌برداری رسید

مند: درمانگاه تامین اجتماعی خورموج با حضور مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی کشور و مسئولان استان بوشهر به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل سازمان تأمین‌ اجتماعی کشور در آیین افتتاح این درمانگاه اظهار کرد: درمانگاه تامین‌ اجتماعی شهید نادر مهدوی با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
دکتر میرهاشم موسوی گفت: با احداث این درمانگاه در شهرستان دشتی خدمات پزشکی، دندان‌پزشکی، دارویی و خدمات آزمایشگاه به مردم منطقه ارائه می‌شود.

دکتر موسوی ادامه داد: با احداث درمانگاه شهید نادر مهدوی زیرساخت لازم برای توسعه خدمات درمانی در شهرستان دشتی فراهم شده که این مهم در آینده و با جذب پزشکان متخصص با کمک و مشارکت مسئولان محلی فراهم خواهد شد و امیدواریم با توسعه خدمات بخش‌های تخصصی در آینده نزدیک رضایت هر چه بیشتر بیمه‌شدگان و بازنشستگان و آحاد مردم منطقه فراهم ‌شود.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: یکی از اولویت‌های دولت سیزدهم توسعه خدمت است که این مهم در سازمان تأمین‌اجتماعی نیز به‌ویژه در زمینه توسعه ظرفیتهای درمانی مورد توجه ویژه قرار دارد.

دکتر موسوی ادامه داد: براساس رویکرد توسعه خدمت، سفر به استان بوشهر با هدف بررسی میدانی و ارزیابی خدمات بود که این بازدیدهای میدانی در شهرستان‌های عسلویه، جم، کنگان، دیر و دشتی انجام شد.
در بازدید از پلی‌کلینیک بوعلی کنگان مقرر شد با هدف خدمات‌رسانی بیشتر، تجهیزات موردنیاز توسعه بخش آزمایشگاهی این مرکز تامین شود. همچنین در بازدید از درمانگاه تأمین‌اجتماعی دیر نیز اختصاص یک دستگاه آمبولانس برای این مرکز مورد تصویب قرار گرفت.

دکتر موسوی در حاشیه این آیین با اهدای لوح یادبود، از برادر شهید نادر مهدوی (شهید نبرد مستقیم با آمریکا) تجلیل کرد.

امام جمعه خورموج نیز در مراسم افتتاح درمانگاه تأمین اجتماعی شهید نادر مهدوی گفت: افتتاح این مرکز درمانی گامی در راستای رفع مشکلات و محرومیت‌های شهرستان است و امیدواریم در آینده شاهد افزایش هرچه بیشتر خدمات مرکز درمانی تأمین اجتماعی به مردم شریف این منطقه باشیم.

در حال حاضر بالغ بر یک میلیون نفر از جمعیت استان، تحت پوشش خدمات متنوع بیمه‌ای و درمانی سازمان تأمین‌اجتماعی هستند که شامل ‌حدود ۹۳۰ هزار نفر بیمه‌شده اصلی و تبعی و نیز بالغ بر ۷۵ هزار نفر بازنشسته و مستمری‌بگیر اصلی و تبعی است.
سازمان تأمین‌اجتماعی در استان بوشهر دارای ۱۵ شعبه، ۳ مرکز بستری و ۸ مرکز خدمات درمانی سرپایی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"