فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر ادامه خواهد داشت

مند: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان طی امروز تا روز چهارشنبه است.
تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان بوشهر/ خلیج فارس متلاطم می‌شود

پیام مساعدی با اشاره به تداوم فعالیت سامانه بارشی در استان گفت: طی این مدت در برخی از ساعات خلیج فارس نیز متلاطم پیش بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: در این مدت ضمن افزایش پوشش ابر و سرعت وزش باد، در برخی از ساعات وقوع بارش‌های پراکنده باران گاهی همراه با رعدوبرق، غالباً در مناطق شمالی و مرکزی استان، مورد انتظار است.

وی گفت: طی این مدت در برخی از ساعات خلیج فارس نیز متلاطم پیش بینی می‌شود و از انتهای روز چهارشنبه تا اوایل هفته با وزش بادهای شدید شمال غربی، سواحل استان مواج و متلاطم خواهد بود.

مساعدی یادآور شد: طی ساعات آینده آسمان منطقه نیمه ابری تا ابری، گاهی وزش باد و در برخی نقاط غالباً مناطق شمالی و مرکزی استان بارش پراکنده باران گاهی رگبار و رعدوبرق و در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش بینی می‌شود.

وی ادامه داد: جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا شمال شرقی گاهی جنوب شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۴ گاهی ۴۲ و در سواحل شمالی و مرکزی استان و شمال خلیج فارس طی ساعاتی با سرعت ۱۶ تا ۴۴ گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: ارتفاع موج دریا ۶۰ تا ۱۲۰ سانتیمتر و در سواحل شمالی و مرکزی استان در برخی ساعات ۹۰ تا ۱۵۰ گاهی ۱۸۰ سانتیمتر خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"