قاتلان در حال فرار از کشور دستگیر شدند

مند: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: با تلاش مأموران پلیس آگاهی قاتلان فراری در حال خروج از کشور در مرزهای غربی دستگیر شدند.
 قاتلان در حال فرار از کشور دستگیر شدند

سرهنگ حسن غضنفری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره قتل در مورخه ۲۵ بهمن ماه سال جاری در یکی از روستاهای توابع گناوه، کشف قتل و دستگیری قاتل در دستور کار مأموران پلیس آگاهی گناوه قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه افزود: با انجام تحقیقات گسترده میدانی و اطلاعاتی پلیس آگاهی و با همکاری مرکز اطلاعات جنایی استان دو نفر متهم شناسایی و مشخص گردید از شهرستان گناوه به سمت استان‌های مرکزی و شرقی کشور متواری شده‌اند.

وی گفت: پس از هماهنگی قضائی و اخذ نیابت برای دو استان مرکزی و شرقی کشور و حضور مأموران به آن استان‌ها مشخص شد متهمین مجدداً مسیر خود را تغییر داده و در یکی از استان‌های غربی کشور حضور دارند.

وی افزود: لذا بلافاصله تیم‌های دیگری با اخذ نیابت به استان محل حضور و اختفا متهمین در یکی از شهرهای مرزی اعزام و با هماهنگی فرماندهی انتظامی و هنگ مرزی هر ۲ نفر متهم ساعتی قبل از خروج غیر قانونی به سمت کشور ترکیه در یک عملیات پلیسی هماهنگ دستگیر و به پلیس آگاهی گناوه منتقل شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان گناوه با بیان اینکه در تحقیقات به عمل آمده متهمین به بزه ارتکابی اعتراف کردند افزود: در بررسی‌های صورت گرفته علت قتل اختلافات قبلی عنوان شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"