کشف ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در خلیج فارس

مند: فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: بیش از ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ در خلیج فارس کشف شد.

سردار ولی اله رضایی‌نژاد بیان کرد: مرزبانان پایگاه دریابانی بوشهر و گناوه برای مقابله با ورود مواد مخدر از دریا به کشور، اقدامات گسترده اطلاعاتی را در دستور کار خود قرار دادند.

او افزود: دریابانان موفق شدند یک باند حرفه‌ای قاچاق مواد مخدر که از چابهار به سمت حوزه دریایی بوشهر در حال حرکت بوده را شناسایی کنند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر ادامه داد: چندین تیم پوششی و عملیاتی، پس از شناسایی مسیر‌های تردد قاچاقچیان با اجرای کمین هدفمند و با پشتیبانی اطلاعاتی و هدایت عملیاتی مرزبانی استان بوشهر، قاچاقچیان را در رسیدن به اهداف شوم خود که از یک ماه قبل برنامه‌ریزی شده بود ناکام گذاشتند.

رضایی‌نژاد گفت: قاچاقچیان که توان مقابله با مرزداران را نداشتند پس از ساعتی درگیری مسلحانه، تسلیم و مأموران در این عملیات موفق شدند ضمن دستگیری ۶ قاچاقچی و توقیف یک فروند شناور، ۶۱۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک را کشف کنند.

او، با تاکید بر مرز‌های کشور برای قاچاقچیان و سودجویان ناامن، بیان کرد: مرزبانان استان با حضور شبانه‌روزی در مرزها، با هرگونه پدیده قاچاق برخورد می‌کنند و قاچاقچیان بدانند که سدی محکم به نام مرزبانان در مقابل آن‌ها ایستادگی خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"