تگرگ استان بوشهر را سفیدپوش کرد

مند: مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر از خسارت باران و تگرک به تاسیسات زیربنایی این استان خبر داد. قاسم قائدی با اشاره به خسارت‌های باران و تگرک به تاسیسات زیربنایی استان بوشهر  اظهار کرد: میزان خسارت در دست بررسی است که پس از جمع بندی اعلام خواهد شد. وی افزود: تاکنون بیشتر این بارندگی در […]
بارش تگرگ گناوه
مند: مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر از خسارت باران و تگرک به تاسیسات زیربنایی این استان خبر داد.

قاسم قائدی با اشاره به خسارت‌های باران و تگرک به تاسیسات زیربنایی استان بوشهر  اظهار کرد: میزان خسارت در دست بررسی است که پس از جمع بندی اعلام خواهد شد.

وی افزود: تاکنون بیشتر این بارندگی در بخش‌های شمالی بوده که بخش‌های جنوبی نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری بوشهر با بیان اینکه تاکنون حدود ۴۰ میلیمتر بارندگی در بوشهر رخ داده و هم اکنون نیز ادامه داد، بیان کرد: در گناوه ۵۸، دیلم۴۳، برازجان۳۰ میلیمتر بازندگی رخ داده است.

وی از آبگرفتگی معابر در برخی شهرها خبر داد و بیان کرد: در حال حاضر تمامی مسیرهای استان بوشهر باز است ولی مسیر دیلم با احتیاط بیشتر رانندگی کنند.

قائدی تصریح کرد: هم اکنون همه اعضای مدیریت بحران در سطح استان فعال هستند و اگر خدای نکرده اتفاقی رخ دهد وارد عمل شوند.

تلفات دام‌ها در آب‌پخش/ قطعی سراسری برق

بخشدار آب‌پخش نیز با اشاره بارش شدید باران و وزش باد در منطقه آب پخش اظهار داشت: این بارندگی‌ها باعث خسارت جدی به مزارع سبزیجات و کشاورزی شده است.

علی مردانلو با اشاره به اینکه سرعت بالای وزش باد باعث ورود آسیب‌های جدی به سقف‌های متحرک منازل شد، اضافه کرد: پس از بارندگی‌های شدید در منطقه آب‌پخش شاهد طوفان شدید بودیم.

وی با بیان اینکه با اشاره به تخریب دیوار منازل مسکونی و سقوط پایه‌های برق، ادامه داد: بر اثر وزش شدید طوفان و ریزش طوفان، کارگاه دامداری ۳۰ راس گوسفند در محله‌ درواهی شهر آبپخش تلف شد.

بخشدار آب‌پخش اضافه کرد: بارش باران همچنین باعث قطعی سراسری برق در آب‌پخش شد و نیروهای امدادی و خدماتی در حال تلاش برای رفع مشکلات ایجاد شده هستند.

تعطیلی مدارس در استان بوشهر

با پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای بارندگی‌ها، مدارس نوبت صبح در پنج شهرستان استان بوشهر تعطیل اعلام شده بود و با تداوم بارندگی‌ها، مدارس در شیفت بعد از ظهر نیز تعطیل شد.

با اعلام اداره‌کل آموزش و پرورش استان بوشهر، بر اساس هماهنگی و اعلام نظر فرمانداری‌ها و بخشداری‌های سراسر استان بوشهر، تمامی مدارس شهرستان‌ها و مناطق استان به جز شهرستان تنگستان و منطقه دلوار در نوبت بعد از ظهر امروز تعطیل است.

منبع: مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"