کشف ۲.۶ تن مواد مخدر در محورهای مواصلاتی استان بوشهر

مند: رئیس پلیس استان بوشهر گفت: با تلاش ماموران نیروی انتظامی استان بوشهر امسال تاکنون ۲.۶ تن مواد مخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۶۰ درصد افزایش دارد.

سردار حیدر عباس‌زاده پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر مبارزه با سوادگران مرگ را از اولویت‌های پلیس استان بوشهر دانست و اظهار داشت: در این راستا برنامه‌های مدونی تدوین شده است.

وی با اشاره به اینکه اشراف اطلاعاتی پلیس، فضا را برای فعالیت قاچاقچیان ناامن کرده است تصریح کرد: ضمن هشدار به سوادگران مرگ  اعم خرده‌فروش و عمده‌فروش در برخورد قاطع با آنان ماموران نیروی انتظامی استان شبانه‌روز در حال فعالیت هستند.

رئیس پلیس استان بوشهر با اشاره به کشف ۳۷۲ کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان عسلویه خاطر نشان کرد: ۳۷۲ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه‌ای در یک دستگاه خودرو سواری پژوه جاسازی شده بود توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر در شهرستان عسلویه کشف شد.

وی بیان کرد: در این عملیات یک متهم دستگیر و تحویل مقامات قضایی عسلویه شد.

سردار عباس‌زاده از کشف ۲٫۶ تن مواد مخدر در استان بوشهر خبرداد و تصریح کرد: با تلاش ماموران نیروی انتظامی استان بوشهر امسال تاکنون ۲٫۶ تن مواد مخدر در این استان کشف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۶۰ درصد افزایش دارد.

وی  با اشاره به متلاشی شدن ۲۶ باند حرفه‌ای مواد مخدر در استان بوشهر افزود: با انجام  اقدامات اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه‌روزی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر ۲۶ باند مواد مخدر که به صورت حرفه‌ای و عمده در امر قاچاق و توزیع مواد مخدر فعالیت می‌کردند شناسایی و متلاشی شد.
منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"