باران و تگرگ در بوشهر۲۳۴ میلیارد تومان خسارت به بار آورد

مند: مدیرکل مدیریت بحران استان بوشهر گفت: در بارندگی و تگرگ اخیر ۲۳۴ میلیارد تومان به بخش‌های خط انتقال و توزیع برق، واحدهای مسکونی، کشاورزی و دامی استان خسارت وارد شد.
خسارت 234 میلیارد تومانی "‌باران و تگرگ " در استان بوشهر ‌

کورش دهقان با اشاره به استقرار سامانه بارشی در استان بوشهر اظهار داشت: این سامانه همراه با بارش باران، رعدوبرق و وزش تند باد لحظه ای و ریزش تگرگ بود.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته تگرگ در دشتی و دشتستان رخ داده است گفت: هفته گذشته هم بارش باران همراه با تگرگ در استان بوشهر رخ داد که بیشترین بارش باران در منطقه گناوه به میزان ۱۲۰ میلیمتر ثبت شده است.

مدیرکل بحران استان بوشهر با اشاره به میزان خسارت به بخش‌های مختلف در بارش باران و تگرگ خاطر نشان کرد: بارش باران و تگرگ در ۱۲و ۱۳ آبان به بخش‌‌های مختلف خسارت وارد کرد.

دهقان به اشاره به خسارت به سه بخش زیربنایی، مسکونی و کشاورزی افزود: بررسی‌ها نشان می‌دهد در جریان بارش باران و تگرگ در هفته گذشته ۱۹۱ میلیارد تومان به محصولات کشاورزی این استان در سطح یک‌هزار هکتار اراضی دشتستان جم، دشتی، گناوه و دیلم خسارت وارد شد.

وی خسارت به خط انتقال و توزیع برق را مورد اشاره قرار داد و گفت: در این حوزه ۲۶ میلیارد تومان به تأسیسات برق‌رسانی استان بوشهر خسارت وارد شد.

مدیرکل بحران استان بوشهر خسارت ۱۷ میلیارد تومانی به بخش مسکونی به سبب بارش باران و تگرگ را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: در مجموع ۲۳۴ میلیارد تومان به بخش‌های خط انتقال و توزیع برق، واحدهای مسکونی، کشاورزی و دامی این استان خسارت وارد شده است.
منبع: تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"