ورود سامانه بارشی به استان بوشهر

مند: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر با اشاره به نفوذ تدریجی سامانه بارشی به استان بوشهر از اواخر وقت امروز گفت: خلیج فارس نیز در این مدت متلاطم خواهد بود.
ورود سامانه بارشی به استان بوشهر/خلیج فارس متلاطم است

طلیعه محمدی اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد از اواخر وقت امروز با نفوذ تدریجی سامانه بارشی به استان بوشهر، ضمن افزایش پوشش ابر، طی ساعاتی از روز دوشنبه وقوع بارش باران، گاهی رگبار پراکنده باران، رعدوبرق و وزش تندباد لحظه‌ای و در مناطق مستعد با احتمال ریزش تگرگ پیش‌بینی می‌شود.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر افزود: خلیج فارس نیز در این مدت متلاطم خواهد بود، ضمن اینکه از اواخر وقت چهارشنبه و طی روزهای پنجشنبه و جمعه با وزش بادهای شمال غربی، سواحل استان مواج است.

وی گفت: طی ساعات آینده آسمان منطقه کمی ابری همراه با غبار محلی و در صبح در برخی نقاط مه صبحگاهی، امروز به تدریج افزایش ابر و از امشب وزش باد، بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران، رعدوبرق و وزش تندباد لحظه‌ای پیش بینی می‌شود.

وی گفت: جهت وزش باد غالباً شمال غربی تا شمال شرقی با سرعت ۱۰ تا ۳۰ گاهی ۳۴ کیلومتر در ساعت و از امشب در برخی ساعات ۱۶ تا ۴۸ گاهی بیش از ۵۰ کیلومتر در ساعت خواهد بود.

وی تصریح کرد: ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتی‌متر و از امشب در برخی ساعات ۱۲۰ تا ۲۱۰ گاهی تا ۲۷۰ سانتیمتر پیش بینی می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"