حمل ۱۴ هزار تن کالا به جزیره خارگ

مند: مدیر عامل شرکت پایانه‌ های نفتی ایران گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون بیش از ۱۴ هزار تن کالا و تجهیزات مورد نیاز صنعت نفت و ساکنان جزیره خارگ از مسیر بوشهر به این جزیره حمل شده است.

عباس غریبی در بازدید از اداره کالای شرکت پایانه‌ های نفتی ایران در بندر بوشهر، افزود: مدیریت تدارکات و امور کالای این شرکت همواره در پشتیبانی از فرایند‌های عملیاتی شرکت همراه و همسو بوده و در تکمیل زنجیره ارزش نقش محوری ایفا می‌کند.

وی مهم ترین ماموریت سازمانی این مدیریت را تامین سریع، ایمن، اقتصادی و با کیفیت کالا و تجهیزات با رویکرد ساخت داخل عنوان کرد.

وی با اشاره به اهمیت توجه به محیط پیرامونی صنعت گفت: شرکت پایانه‌های نفتی ایران با توجه به نقش محوری که در فرآیند‌های عملیاتی شرکت‌های نفتی در جزیره خارگ دارد، همواره در راستای مسئولیت‌های اجتماعی به منطقه پیرامون صنعت توجه ویژه داشته است.

مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران عمده کالا‌های حمل شده از بوشهر به جزیره خارگ را مربوط به شرکت‌های پایانه‌های نفتی ایران و همچنین شرکت‌های نفتی مستقر در این جزیره، پیمانکاران، اداره‌های دولتی و اهالی بومی (عملیات عمومی) دانست.

وی با اشاره به کالا‌های حمل شده به جزیره خارگ در سال جاری گفت: دارو و تجهیزات پزشکی، مصالح ساختمانی، اثاثیه منزل، شن و ماسه، تجهیزات پشتیبانی نهاد‌های نظامی، آرد، مواد غذایی و … از جمله کالا‌هایی بوده که به جزیره خارگ حمل شده است.

غریبی همچنین تعداد محموله‌های خودرو‌های سبک و سنگین را به ترتیب ۴۲۸ و ۵۰ دستگاه عنوان کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"