خدمات هلال احمر در ۱۰۱ حادثه نوروزی بوشهر

مند: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: تیم‌های عملیاتی هلال احمر در طرح نوروزی تاکنون به ۱۰۱ حادثه در نقاط مختلف استان رسیدگی و به یک‌هزار و ۷۴۰ نفر خدمات‌رسانی کرده‌اند.

احسان ایزدپناه با اشاره به فعالیت ۹۶ تیم امدادی هلال احمر در نقاط مختلف استان بوشهر اظهار داشت: تیم‌های هلال احمر استان بوشهر فعالیت خود را از ۲۵ اسفند آغاز کرده‌اند و تاکنون خدمات لازم به مسافران و اقشار مختلف مردم ارائه داده‌اند.

وی با بیان اینکه تیم‌های عملیاتی هلال احمر استان بوشهر در مجموع به ۱۰۱ حادثه رسیدگی کرده‌اند گفت: در این راستا همه خدمات نوروزی در بخش‌های امداد و نجات و حوزه امور جوانان به‌صورت ملی و یکپارچه انجام شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر با اشاره به فعالیت ۲۰ پایگاه ثابت و ۱۰ مرکز خدمت‌رسانی سیار امداد و نجات در استان بوشهر تصریح کرد: در ۱۸ روز گذشته تیم‌های عملیاتی هلال احمر استان بوشهر در رسیدگی به ۱۰۱ حادثه در ۳۹ عملیات افراد حادثه‌دیده را به مراکز درمانی انتقال داده‌اند.

ایزدپناه از ۵۸ حادثه امداد و نجات جاده‌ای خبر داد و بیان کرد: در این مدت ۲۶ عملیات امدادرسانی دریایی و ساحلی برای نجات افراد حادثه‌دیده در سواحل خلیج‌ فارس استان بوشهر با موفقیت انجام شد.

وی تعداد عملیات امداد و نجات کوهستان را ۷ مورد اعلام و خاطرنشان کرد: در بارندگی‌های اخیر ۸ مورد عملیات اسکان اضطراری توسط جمعیت هلال احمر استان بوشهر انجام شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر مجموع افراد حادثه دیده در ۱۸ روز گذشته را یک‌هزار و ۷۴۰ نفر دانست و بیان کرد: در این حادثه‌ها متأسفانه ۴ نفر جان خود را از دست دادند.

احسان ایزدپناه فعالیت‌های فرهنگی ، هنری و اجتماعی در معاونت امور جوانان را از دیگر برنامه‌ها در ایام نوروز دانست و افزود: پست‌های خدمات بشر دوستی این مجموعه از ابتدای طرح به ۱۶۲ هزار مسافر خدمات مختلف ارائه کرده است.

وی آمار فعالیت‌های جوانان هلال احمر در پویش ملی بهبود رفتارهای ترافیکی را بیش از ۸۶ هزار، دوستداران کودک ۵۸ هزار و پایش فشار خون ۳۳ هزار نفر اعلام کرد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر فعالیت سامانه حرکتی امدادی و بشر دوستانه تحت عنوان سحاب را از دیگر برنامه‌ها دانست و خاطرنشان کرد: در این فعالیت اکیپ‌های سیار در تفرجگاه‌ها و مکان‌های پرتردد ۳۰ هزار و ۸۱۰ نفر را در ارائه خدمات تحت پوشش قرار دادند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"