تعیین ۸۵ شعبه اخذ رأی در دشتی

مند: فرماندار دشتی گفت: ۸۵ شعبه اخذ رأی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در شهرها و روستاهای شهرستان دشتی ایجاد می‌شود.

علی بحرانی در نشست با هیئت‌های اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه مردم دشتی آماده خلق حماسه دیگری در انتخابات هشتم تیرماه هستند اظهار داشت: تمامی تمهیدات لازم برای  برگزاری انتخابات پرشور و باشکوه در شهرستان دشتی اتخاذ شده است.

فرماندار دشتی با اشاره به ایجاد صندوق‌های ثابت و سیار در برگزاری انتخابات ۸ تیر ماه خاطرنشان کرد: ۸۵ شعبه اخذ رأی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در سطح شهرستان دشتی پیش بینی شده است.

وی از برگزاری دوره‌های آموزشی ویژه دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در دشتی خبر داد و بیان کرد: اعضای شعب اخذ رأی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در دشتی مشخص شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد.

بحرانی در ادامه با تأکید بر توجه به انتخاب مورد نظر و ادامه دهنده راه و مسیر آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور شهید گفت: آیت‌الله رئیسی به‌صورت شبانه‌روزی پیگیر حل مشکلات مردم بود و توفیقات خیلی خوبی نیز کسب کرد.

فرماندار دشتی با بیان اینکه مقام معظم رهبری چندین بار از اقدامات دولت ایران قوی آیت‌الله رئیسی تمجید کردند افزود: با روی کار آمدن دولت ایران قوی اقدامات ارزشمندی در سطح شهرستان دشتی صورت گرفت و پروژه‌ها بر اساس خواسته‌های مردم اجرایی و یا تکمیل شد که مطالبات چندین دهه مردم بوده است .

وی بی‌طرفی در انتخابات ریاست جمهوری را مهمترین راهبرد فرمانداری دشتی دانست و تأکید کرد: اطلاع‌رسانی خدمات انجام شده یکی از رسالت‌های خطیر مدیران و جهاد تبیین، زمینه‌ساز افزایش اعتماد و مشارکت عمومی در صحنه انتخابات ۸ تیر ماه است.

بحرانی راهبرد مجریان انتخابات را مشارکت، رقابت، سلامت و امنیت دانست و اضافه کرد: بدون شک راه شهیدان خدمت دولت سیزدهم ادامه دارد.

فرماندار دشتی نقش فعالین رسانه‌ای و فضای مجازی در شرایط کنونی را مهم ارزیابی کرد و افزود: اصحاب رسانه باید با روشنگری ضمن انعکاس خدمات ماندگار شهید آیت‌الله رئیسی زمینه حضور باشکوه مردم در انتخابات ۸ تیر را فراهم کنند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اخبار استان بوشهر
تبلیغات
width="173"